Založila som si blog o tvorbe Tima Burtona, o Helenke Bonham Carter a Johnnym Deppovi. Ak chcete, kuknite SEM :)


Hlasuj prosím pre Betsy a reklamu - FIFA na Slovensku - *TU*
a *TU* pre Betsy a JOHNNYHO Deppa :).. ďakujem

Harry Potter

Firma Belstaff pre oblečenie do HP7

11. května 2010 v 18:36 | Betsy
Jedním z nejdůležitějších aspektů ve filmu je správný výběr oblečení. Pokud budeme mluvit o filmové adaptaci Harryho Pottera, tak jsou všechny kostýmy oproti minulých let stále výraznější. Jednou z nejvýznamnějších firem, které poskytly vhodné oblečení pro Potterovky, je Belstaff. Jeden z jejich kousků můžeme shlédnout v Harrym Potterovi a Princi dvojí krve, kde vidíme Daniela Radcliffa (Harryho) ve své bundě - například ve scéně při pohřbu Aragoga, nebo ve spěšném vlaku z Bradavic, když jede s Ronem na Vánoční prázdniny do Doupěte.  Internetové stránky firmy Belstaff potvrzují, že oblečení jejich firmy uvidíme i v Harrym Potterovi a Relikviích smrti (části I. i II.).

Zdroj: hogwartsite.net + (složitý)překlad by: harra.blog.cz

Noví herci k HP7

28. dubna 2010 v 21:06 | Betsy
Teraz je to v škole fakt samý horor.. máme samé písomky a ešte som k tomu po chorobe a je mi ešte zle..Takže máme ďalších nových hercov k sedmičke Harryho Pottera, ktorými sú:


Paul Redfern,který se ukáže v první části na svatbě Billa a Fleur jako speciální host.
Druhým nováčkem je herečka Bella Sokol, která byla obsazena do role Bystrozorky Ministerstva kouzel.
ZDROJ: www.lilly-land.blog.cz

Harry Potter 7 - Scéna 7 Potterov

24. dubna 2010 v 20:06 | Betsy
www.po-stopach-beznoheho.blog.cz
Daniel Radcliffe se v nejnovějším rozhovoru přímo z filmových studii zmínil o průběhu natáčení scény do první části Relikvií Smrti se sedmi Pottery, v níž se Ron, Hermiona, Fleur, Fred, George a Mundungus Fletcher promění prostřednictvím Mnoholičného lektvaru na Harryho dvojníky. Filmový představitel hlavního hrdiny přiznal, že to bylo těžší, než očekával:

"Nejprve jsme natáčeli tuto scénu se všemi. Díval jsem se (jak hrají) a pak jsem se snažil co nejlépe je napodobit. "Dan také žertoval o tom, jak se musel převléct za dvě dívčí postavy - Hermionu a Fleur - které se ve filmu změní na Harryho. Údajně mělo jít o šaty, sako a podprsenku.

Článek také uvádí jeden spoiler, který si můžete přečíst v celém článku. Jde o krátký částečný popis scény z Relikvií Smrti I.

Dan, Rupert a Emma se jako Harry, Ron a Hermiona, promění pod vlivem Mnoholičného lektvaru na Alberta Runcorna, Rega Cattermola, a Mafaldu Hopkirkovou přesně v takto uvedeném pořadí a vstoupí na Ministerstvo kouzel, kde potkají další zaměstnance ministerstva. Ron zamaskovaný za Rega od kolegy zjistí, že jeho manželka je v nebezpečí. To by mělo odpovídat událostem ze sedmé knihy, když si Harry uvědomí, že Regova žena Mary Cattermolová je souzena Dolores Umbridgeovou jako součást činnosti Komise pro registraci čarodějů mudlovského původu.


ZDROJ: snapeova.blog.cz
+ http://lilly-land.blog.cz/
www.harrypotter777.blog.cz

Happy Birthday, Emma!

15. dubna 2010 v 21:14 | Betsy
Takže dnes, 15.4. má naša Emma Watson narodeniny!:).. oslavuje 20.narodeniny a ja jej prajem všetko naj do života!!:)
www.po-stopach-beznoheho.blog.cz
a prepáčte, že tu teraz moc niesom, ale blíži sa koniec roka, je trištvrterok, v škole samé písomky.. poznáte. Takže sa majte pekne a možno zas cez víkend :)

Sídlo Malfoyovcov

10. dubna 2010 v 13:54 | Betsy
Takže takto bude vyzerať v HP7 sídlo Malfoyovco s názvom Malfoy Manor. Už sa na to tešíím xD.. našla som obrázok u Sbečka Casion - www.harrypotter777.blog.cz

www.po-stopach-beznoheho.blog.cz

Minerva McGonagallová - obrázky

1. dubna 2010 v 20:32 | Betsy
Takže pridávam niekoľko skvelých obrázkov úžasnej herečky Maggie Smith, ktorá si v HP zahrala profesorku Minervu McGonagallovú = ).. práve dnes šiel o nej film, tak ma napadlo, dať sem niekoľko jej fotiek :)
www.po-stopach-beznoheho.blog.cz

I love Draco Malfoy and Severus Snape

31. března 2010 v 15:43 | Betsy
Takže tieto úžasné obrázky mám od Sbečka Casion!!.. ktorá zbožňuje Severusa Snapea a ja, ktorá mám rada Draca Malofya, pre mňa sú aj tieto s nápisom I love Draco Malfoy.. : D
www.po-stopach-beznoheho.blog.cz
www.po-stopach-beznoheho.blog.cz
 
 

Reklama